NovyZaStary.jpg - Zmenšit
Zvětšit
NovyZaStary.pdf ... 2 427,8 kB
Vše pro truhláře od firmy ROJEKPozadí Pozadí
Výrobky
Aktuality
Videa
Výstavy
Novinky
Ceníky
Poptávka
Výrobky v akci
Výprodej kotlů
Servis strojů
Servis kotlů
Dotace na kotle
Kontroly kotlů
Školení TT
Pytlované uhlí
Kooperace
Kontakty
O firmě
Pro školy
Dokumenty
Aktualizováno:
19.11.2021 12:58:35
Česky
English
Deutsch
По-русски
Po polsku


WebMaster:
Mgr.Vojtěch Kerhart

Design by:
www.emd.cz

Prodejce:
Heslo:
Dokument ve formátu pdf ke stažení.
EVROPSKÁ UNIE
Evropský fond pro regionální rozvoj
Operační program podnikání
a inovace pro konkurenceschopnost

O firmě

Rodinná firma ROJEK má dlouholetou strojírenskou výrobní tradici. Sídlí v Častolovicích v Královéhradeckém kraji. Obchodní sídlo společnosti se nachází v Častolovicích, kde je také předváděcí hala s kompletním sortimentem dřevoobráběcích strojů a nová vzorkovna uceleného sortimentu tepelné techniky s možností vidět kotel ROJEK s retortovým hořákem v topné sezóně přímo v provozu. Výrobní závod je v nedalekém Kostelci nad Orlicí.


Firmu založil pan Josef Rojek v roce 1921. S kvalitními klasickými dřevoobráběcími stroji vlastní konstrukce úspěšně prosperoval a to i v období hospodářské krize a v letech válečných. Vznikající tradici přerušil až rok 1948. Mnohé stroje z této doby jsou dodnes funkční a přes určité technické i morální opotřebení stále hojně používané pro svou velmi pevnou a nadčasovou konstrukci. Rodinnou firmu Josefa Rojka obnovil jeho vnuk Mgr. Jiří Rojek v roce 1991. V rodinné tradici nyní pokračuje jeho syn Evžen Rojek. Znovu se začínalo téměř z ničeho. Navrácený podnik byl v žalostném stavu a bez jediného konkurenceschopného výrobku.


V současné době je firma ROJEK významným světovým výrobcem ve svém oboru a má trvalé obchodní zastoupení ve více než 65 státech po celém světě.


Vyráběné stroje a tepelnou techniku prezentuje na významných světových veletrzích a zájem o výrobky ROJEK neustále roste.

Josef Rojek (1882 - 1957)

Vyráběný sortiment firmy ROJEK je rozdělen do tří modelových řad: EURO 9 - kombinované profesionální dřevoobráběcí stroje vlastní konstrukce. INDUSTRY 9 - klasické profesionální dřevoobráběcí stroje vlastní konstrukce. TEPELNÁ TECHNIKA - teplovodní kotle na tuhá paliva nové generace a drtiče dřevní hmoty vlastní konstrukce.

Výrobní závod společnosti ROJEK dřevoobráběcí stroje a.s. v Kostelci nad Orlicí

Neustále rozšiřujeme a inovujeme svůj vyráběný sortiment tak, aby byl vždy dobrým řešením pro zákazníka. Firma ROJEK má vlastní konstrukční a vývojové zázemí. Nabízí široký sortiment výrobků, v mnoha modelových řadách, s vysokou kvalitou, konkurence schopnými cenami a dobrým servisem. Úspěšně kooperujeme s italskými a německými výrobci dřevoobráběcích strojů.


Sídlo společnosti ROJEK dřevoobráběcí stroje a.s. vzorkovna dřevoobráběcích strojů, vzorkovna tepelné technikySeznam výrobků: