KTP.JPG - Zmenšit
Zvětšit
KTP.pdf ... 2 841,0 kB
Vše pro truhláře od firmy ROJEKPozadí Pozadí
Výrobky
Aktuality
Videa
Výstavy
Novinky
Ceníky
Poptávka
Výprodej kotlů
Servis strojů
Servis kotlů
Dotace na kotle
Kontroly kotlů
Školení TT
Pytlované uhlí
Kooperace
Kontakty
O firmě
Pro školy
Dokumenty
Aktualizováno:
18.1.2019 12:33:31
Česky
English
Deutsch
Espanol
Français
По-русски
Po polsku
Eesti


WebMaster:
Mgr.Vojtěch Kerhart

Design by:
www.emd.cz

Prodejce:
Heslo:
Dokument ve formátu pdf ke stažení.
EVROPSKÁ UNIE
Evropský fond pro regionální rozvoj
Operační program podnikání
a inovace pro konkurenceschopnost

O firmě

Rodinná firma ROJEK má dlouholetou strojírenskou výrobní tradici. Sídlí v Častolovicích v Královéhradeckém kraji. Obchodní sídlo společnosti se nachází v Častolovicích, kde je také předváděcí hala s kompletním sortimentem dřevoobráběcích strojů a nová vzorkovna uceleného sortimentu tepelné techniky s možností vidět kotel ROJEK s retortovým hořákem v topné sezóně přímo v provozu. Výrobní závod je v nedalekém Kostelci nad Orlicí.


Firmu založil pan Josef Rojek v roce 1921. S kvalitními klasickými dřevoobráběcími stroji vlastní konstrukce úspěšně prosperoval a to i v období hospodářské krize a v letech válečných. Vznikající tradici přerušil až rok 1948. Mnohé stroje z této doby jsou dodnes funkční a přes určité technické i morální opotřebení stále hojně používané pro svou velmi pevnou a nadčasovou konstrukci. Rodinnou firmu Josefa Rojka obnovil jeho vnuk Mgr. Jiří Rojek v roce 1991. V rodinné tradici nyní pokračuje jeho syn Evžen Rojek. Znovu se začínalo téměř z ničeho. Navrácený podnik byl v žalostném stavu a bez jediného konkurenceschopného výrobku.


V současné době je firma ROJEK významným světovým výrobcem ve svém oboru a má trvalé obchodní zastoupení ve více než 65 státech po celém světě.


Vyráběné stroje a tepelnou techniku prezentuje na významných světových veletrzích a zájem o výrobky ROJEK neustále roste.

Josef Rojek (1882 - 1957)

Vyráběný sortiment firmy ROJEK je rozdělen do tří modelových řad: EURO 9 - kombinované profesionální dřevoobráběcí stroje vlastní konstrukce. INDUSTRY 9 - klasické profesionální dřevoobráběcí stroje vlastní konstrukce. TEPELNÁ TECHNIKA - teplovodní kotle na tuhá paliva nové generace a drtiče dřevní hmoty vlastní konstrukce.

Výrobní závod společnosti ROJEK dřevoobráběcí stroje a.s. v Kostelci nad Orlicí

Neustále rozšiřujeme a inovujeme svůj vyráběný sortiment tak, aby byl vždy dobrým řešením pro zákazníka. Firma ROJEK má vlastní konstrukční a vývojové zázemí. Nabízí široký sortiment výrobků, v mnoha modelových řadách, s vysokou kvalitou, konkurence schopnými cenami a dobrým servisem. Úspěšně kooperujeme s italskými a německými výrobci dřevoobráběcích strojů a založili jsme společné podniky na Ukrajině a v Polsku.


Obchodní společnost ROJEK prodej, spol. s r.o. výhradně zastupuje v ČR italského výrobce dřevoobráběcích strojů skupinu GRIGGIO a dále firmy MASTERWOOD, ACM, COLOMBO ANGELO, ORMA, CEHISA, PUTCH MENICONI.

Tímto spojením vznikla široká technicky a cenově zajímavá nabídka v oblasti dodávek a servisu výrobních technologií.

Sídlo obchodní společnosti ROJEK prodej, spol. s r.o. vzorkovna dřevoobráběcích strojů, vzorkovna tepelné technikySeznam výrobků: